Developers

نحوه قرار دادن تصویر امنیتی تبلیغاتی در وب‌سایت‌ها

نحوه قرار دادن تصویر امنیتی تبلیغاتی در وب‌سایت‌ها

برای شروع کار با سامانه اول نیاز دارید تا در سیستم ثبت نام کنید و پس از معرفی خودتون به عنوان نمایش‌دهنده، سیستم به شما یک کلید نمایش‌دهنده اختصاص میده که با استفاده از اون می‌تونید در صفحات وب‌سایتتون تصاویر امنیتی نمایش بدید. نکته قابل ذکر این هست که تمامی تصاویر امنیتی تولید شده توسط سیستم ما تبلیغاتی نخواهند بود و بسته به زمان و شرایط فقط درصد خاصی از تصاویر امنیتی تولید شده تبلیغاتی هستند و برای نمایش‌دهندگان ایجاد درآمد می‌کنند. در بقیه زمان‌ها تصاویر امنیتی معمولی نمایش داده خواهد شد.

همچنین سیستم توانایی ایجاد تصاویر امنیتی فارسی و انگلیسی رو داره که شما می‌تونید مشخص کنید که تصویر امنیتی فارسی می‌خواید تا براتون نمایش داده بشه یا انگلیسی. در هر دو مورد فقط درصد خاصی از کپچاها تبلیغاتی و درصد دیگه‌ای تصاویر امنیتی معمولی خواهند بود.

نمایش تصویر امنیتی

اول کد زیر رو در قسمت HEAD صفحه مورد نظرتون قرار بدید:
<script type="text/javascript" src="https://cdn.adeto.ir/js/adeto.js" async></script>

            حالا کافیه در جاییکه میخواید تصویر امنیتی نمایش داده بشه یک DIV به شکل زیر تعریف کنید:
<div id="adeto" data-publisherkey="YOUR_PUBLISHER_KEY">

            زبان پیش‌فرض تصاویر امنیتی تولید شده فارسی هست، اما اگر میخواید به زبان انگلیسی تصویر امنیتی نمایش بدید:
<div id="adeto" data-publisherkey="YOUR_PUBLISHER_KEY" data-lang="en">

            

در مثال‌های بالا باید "YOUR_PUBLISHER_KEY" رو با کلید نمایش‌دهنده که بعد از ثبت نام از سیستم دریافت می‌کنید جایگزین کنید.

همین! برای نمایش تصویر امنیتی در Frontend کار دیگه‌ای نیست. فقط میمونه قسمت احراز حروف وارد شده توسط کاربر که باید در Backend انجام بشه.
احراز حروف وارد شده

برای احراز حروف وارد شده در سایت‌هایی که با PHP نوشته شدند می‌تونید از SDK موجود در زبان PHP استفاده کنید.

همچنین ما در حال تولید و توسعه پلاگین برای CMS های مختلف هستیم. در حال حاضر اگر از زبان دیگه‌ای استفاده می‌کنید می‌تونید با استفاده از راهنمای استفاده از API نسبت به احراز حروف وارد شده توسط کاربران اقدام کنید.