نمایش دهندگان

علاوه بر حفظ امنیت در برنامه‌های کاربردی، می‌تونید کسب درآمد هم بکنید

راحتی کاربران

کاربران هم راحت تر

کسب درآمد

محل جدید برای کسب درآمد

ایمن

امنیت در اولویت

ایمن

تصاویر امنیتی استاندارد بر معوج ساختن متون گرافیکی که توسط روبات خوانده نمی‌شوند ولی خواندن آنها برای انسان راحت است، تکیه می‌کنند. اما هم‌اکنون این تصاویر امنیتی به منظور خوانده نشدن توسط روبات‌ها به حدی معوج و سخت هستند که خواندنشان برای انسان‌ها نیز سخت شده است. " اَدِتو" بر اساس تکنیک‌های نوآورانه به منظور محافظت در برابر روبات‌ها و OCRها (نرم‌افزارهایی برای شناسایی و تبدیل نوشته‌ها در تصاویر به متن) و همچنین خوانا بودن برای فارسی زبانان، اقدام به استفاده از تصاویر امنیتی تبلیغاتی فارسی کرده است که علاوه بر ایمن بودن، در برنامه‌های کاربردی درآمدزایی می‌کند و همچنین یک مدل تبلیغاتی جدید و موثر را به تبلیغ‌دهندگان معرفی می‌کند.

کسب درآمد

وب‌سایت‌ها برای جلوگیری از برخی حملات مجبور به استفاده از تصاویر امنیتی هستند. با استفاده از خدمات ما این وب‌سایت‌ها می‌توانند علاوه بر حفظ امنیت وب‌سایت خود، نسبت به درآمدزایی نیز اقدام کنند. طبق تحقیقات انجام گرفته حل شدن هر تصویر امنیتی بطور میانگین 14 ثانیه از کاربران زمان صرف می‌کند. حال این زمان بجای تلف شدن می‌تواند برای هر وب‌سایت درآمدزایی نیز داشته باشد.

راحتی کاربران

تبلیغات " اَدِتو " فارسی می‌باشد و برای فارسی زبان‌ها کاملاً خوانا است. طبق مطالعات دانشکده کسب و کار وارتُن در دانشگاه پنسیلوانیا آمریکا این مدل تبلیغات (تبلیغات در تصاویر امنیتی) برخلاف دیگر مدل‌های تبلیغات آنلاین که برای کاربران مزاحمت ایجاد می‌کند، هیچ مزاحمتی برای کاربران ایجاد نمی‌کند و کاربران احساس منفی به این مدل تبلیغات ندارند. در مقایسه تصاویر امنیتی معمولی با تصاویر امنیتی تبلیغاتی، تصاویر امنیتی تبلیغاتی برای 90% کاربران جذاب‌تر به نظر می‌آید.